7. ILGAS KAIP ŠIMTMETIS LITUANICOS LAUKIMAS
Lituanicai sudužus prie Soldino, ji ir toliau skrido mūsų mintyse ir širdyse kaip viltis ir tikėjimas, kol raudonai oranžinis lėktuvas, labai panašus į Lituanicą, pasirodė Pociūnų aerodromo padangėje... Skaityti.
6. GERA PRADŽIA – PUSĖ DARBO
Dabar, kai Juliaus Sako ir Warren Wright Bellanca CH-300 Pacemaker jau Lietuvoje, galima būtų teigti, kad trečdalis darbo jau padaryta... Skaityti.
5. LEGENDINĖ BELLANCA CH-300 PACEMAKER JAU LIETUVOJE!
Į Prienų rajone įsikūrusios Pociūnų aviacijos gamyklos Termikas kiemą Bellanca iš konteinerio išriedėjo gruodžio 1 d., baigiantis darbo dienai. Skaityti.
4. TIKSLAS – PO LITUANICOS SPARNU SUVIENYTI LIETUVĄ
Mūsų tikslas yra pakilti Niujorke ir nusileisti Kaune. Mes nepasikliausime tik savo jėgomis ir vardan bendro tikslo sieksime suvienyti visus, kuriems Dariaus ir Girėno žygis yra svarbus bei artimas dvasia. Skaityti.
3. HAVAJUOSE ORAS VISADA YRA GERAS
Kai Rolandas prasitarė apie ketinimą po trijų metų pakartoti Dariaus Ir Girėno transatlantinį skrydį su Bellanca CH-300 Pacemaker, Merle nenorėjo tuo patikėti. Skaityti.
2. LITUANICA VĖL TAMPA BELLANCA, BET VILTIS IŠLIEKA
Evaldas Pakalnis, aviacijos istorija besidomintis kaunietis, 2013 m. internete aptiko Hawaiian Airlines žinutę, kad 1929 m. laidos Bellanca CH-300 Pacemaker vėl ore. Skaityti.
1. BOEING 747 KAPITONAS
Julius Sakas buvo pirmasis, kuris pasiryžo atkurti legendinę Lituanicą iš jos istorinio prototipo – Bellanca CH-300 Pacemaker. Skaityti.